2023.01.09 godz. 13:39 Gryfice, Zachodniopomorskie

I że następna będzie już z komornikiem i że sprzeda mamy dom mój dług to14 tys. Lub zabierze rzeczy z domu. A mi grozi więzienie.mieszkam u partnera.

Wyjaśnienie sytuacji

Witam. Zaciagnelam pożyczkę w profi credit parę miesięcy temu od 4 miesięcy jej nie spłacam ponieważ straciłam pracę. A problem jest taki iż wypełniając wniosek Pani która tym się zajmuje wzięła odemnie dowód i spisała dane zapytała mnie tylko o dochód. Mój adres zamieszkania był inny niż zameldowania a Pani wpisała taki sam jak zameldowania. I niezapytala mnie czy mam inne zobowiązania w innych bankach a mam. Teraz nachodzi moja mamę negocjator z firmy Profi credit. Mama tłumaczy mu ze juz tam nie mieszkam. Rozmawiając z nim przez telefon poinformował mnie że złożył pismo do prokuratury

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Bartosz Butkiewicz

Szczecin, Zachodniopomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 09 Sty 2023 20:41

Szanowna Pani, sprawa jest wielowątkowa i wymaga zadania dodatkowych pytań celem rzetelnego udzielenia odpowiedzi na poruszoną przez Panią sprawę.