2022.02.08 godz. 00:36 Wrocław, Dolnośląskie

Ile komornik zajmie z wynagrodzenia za pracę na umowę na 1/4 etatu i umowę o dzieło przy zatrudnieniu u tego samego pracodawcy?

Wyjaśnienie sytuacji

Witam. Chcialbym dowiedzieć się czy komornik przy długu alimentacyjnym jest w stanie dowiedzieć się i zająć wynagrodzenie jeżeli jestem zatrudniony u tego samego pracodawcy na umowę o pracę na 1/4 etatu i na umowę o dzieło? Jeżeli tak czy będzie to zajęcie tylko z umowy o pracę,czy może zrobić coś innego.np jeżeli pracodawca otrzyma pismo żeby przedstawić moje dochody z 3 ostatnich miesięcy to które dochody wysyła tylko te z umowy o pracę? Dziękuję za odpowiedź i Pozdrawiam.

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Łukasz Raczyński

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 09 Lut 2022 13:36

Dzień dobry, to zależy od kilku czynników o których Pan nie wspomniał w pytaniu. Zapraszam do kontaktu.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)