2021.10.29 godz. 21:40 Wołomin, Mazowieckie

Długi spadkowe

Wyjaśnienie sytuacji

itam serdecznie, w 2013 roku zmarł mój ojciec pozostawiając ogromne długi przede wszystkim w urzędzie skarbowym , w momencie jego śmierci miałam 18 lat, nie byłam na sprawie spadkowej ponieważ w tamtym momencie leczyłam się psychicznie na nerwicę lękową oraz depresję, nie byłam nawet świadoma konsekwencji i tego jak wygląda sytuacja , obecnie mam 27 lat , 5 miesięczne dziecko i jestem na zasiłku macierzyńskim, jestem Panna . Ojciec zostawił również dom który jest również zasłużony , spadek spadł na mnie -4 rodzeństwa-i mamę, nie wiem tak naprawdę co mogę zrobić w tym momencie żeby jakoś wyjść z tych problemów

Odpowiedzi prawników:

Notariusz

Angelika Łuczak

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 04 Lis 2021 15:19

Zawrzeć ugody z wierzycielami. Przedstawić sytuację i wskazać, że nie jesteście Państwo w stanie regulować więcej niż i wskazać kwotę.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)