2019.08.09 godz. 14:52 Łomża, Podlaskie

Jak spółka? Umowa o współpracy?

Wyjaśnienie sytuacji

Ja i moich 2 kolegów prowadzimy biuro nieruchomości. Każdy z nas ma oddzielną firmę. Chcielibyśmy teraz zawiązać spółkę i potrzebujemy wsparcia prawnego, jak mądrze skonstruować Umowę spółki i jaka to ma być spółka? Będę wdzięczna za wszelką pomoc:) Anna

Odpowiedzi prawników:

Aplikant

Paweł Stępniak

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 09 Sie 2019 15:07

Szanowna Pani Anno, temat jest bardzo szeroki i trudno będzie uzyskać pomoc, której Pani oczekuje bez bezpośredniego kontaktu z prawnikiem. Polecam jednak najpierw zapoznać się z rodzajami spółek, tak by wybrać formę prowadzenia działalności, która będzie spełniała Państwa oczekiwania. Zachęcam do zapoznania się z informacjami przedstawionymi na stronie Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii. Gdyby miała Pani problemy ze znalezieniem, mogę podesłać link do strony w wiadomości prywatnej.

Zmodyfikowano dnia: 09 Sie 2019 15:08
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (2 głosy)