2020.03.30 godz. 20:06 Biała Podlaska, Lubelskie

Jak liczone są moje godziny pracy

Wyjaśnienie sytuacji

Jak byłem na zwolnieniu lekarskim i pracuje na 4 zmiany to jak będą liczone moje godziny pracy.

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Jarosław Baraniak

Łódź, Łódzkie

Odpowiedział(a) dnia: 21 Kwi 2020 15:05

Wystawione pracownikowi zwolnienie lekarskie usprawiedliwia jego nieobecność w pracy w okresie na jaki zostało wystawione. O jego długości decyduje lekarz oznaczając dni, przez które pracownik będzie niezdolny od pracy. Dni te powinny być rozliczane kalendarzowo.