2019.02.11 godz. 08:58 Warszawa, Mazowieckie

Jaka obowiązuje mnie długość wypowiedzenia jeżeli pracuję na umowę o pracę na czas nieokreślony od 3 lat?

Wyjaśnienie sytuacji

Czy składając w mojej sytuacji wypowiedzenie okres wypowiedzenia będzie wynosił 1 miesiąc czy 3 miesiące? Czy jest możliwość skrócenia tego czasu?

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Ekspert casum.pl

Olsztyn, Warmińsko-mazurskie

Odpowiedział(a) dnia: 20 Lut 2019 12:35

Dzień dobry, według art. 36 kodeksu pracy okres wypowiedzenia wynosi3 miesiące, jeżeli pracownik był zatrudniony co najmniej 3 lata.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (3 głosy)