2022.03.04 godz. 08:42 Kościan, Wielkopolskie

Jak długo będę czekał na dalszą decyzję.

Wyjaśnienie sytuacji

Zostałem zatrzymany do kontroli drogowej gdzie zostałem przeszukany, znaleziono przy mnie 2g nie dozwolonej substancji. Zostałem od razu zabrany na badanie krwi oraz zatrzymany na tak zwany dołek. Dzisiaj mija 14 dni od momentu zatrzymania, gdzie zatrzymali mi prawo jazdy art.135.1.1.a. Zostałem wypuszczony bez przesłuchania czy wytłumaczenia co będzie dalej. Głównie rozchodzi mi się o prawo jazdy, co robić by je odzyskać bo nie mogę dojeżdżać do pracy

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Łukasz Raczyński

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 05 Kwi 2022 14:10

Proszę złożyć wniosek do Prokuratury Rejonowej w Kościanie o zwrot prawa jazdy.