2021.06.14 godz. 15:07 Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie

Jak długo musze płacić alimenty na dorosła córkę która sie nie uczy.

Wyjaśnienie sytuacji

Posiadam 20-letnia córkę która skończyła techniki i nie chce kontynuować nauki. Pracuje dorywczo. Kiedy mogę zaprzestać płacić alimenty.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Anna Babiak

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 14 Cze 2021 21:13

Dzień dobry, zanim przestanie Pan płacić alimenty powinien Pan złożyć pozew o uchylenie obowiązku alimentacyjnego.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)