2023.06.22 godz. 08:16 Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie

Jak mogę dowiedzieć się co dzieje się z moją sprawą, która jest już w sądzie.

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry, zgłosiłam chłopaka, który oszukał mnie na pieniądze. Sprawa jest w sądzie ale od września tamtego roku nie mam żadnych informacji co dalej się dzieje w tej sprawie. Jak mogę się dowiedzieć co dalej? I przy okazji chciałabym dopytać bo wzięłam telefon na raty dla znajomego, mam podpisaną z nim umowę, że będzie go spłacał, natomiast nie spłacił ani jednej raty, od dwoch miesiecy to ja go spłacam, natomiast on nie nie chce oddać mi tego telefonu, co moge w takiej sytuacji zrobić?

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 22 Cze 2023 11:47

Dzień dobry, w pierwszej sytuacji proszę o telefon na Biro Obsługi Interesanta celem ustalenia na jakim etapie jest sprawa. W drugim przypadku również pozostaje droga sądowa. Pozdrawiam Agnieszka Wolnicka-Uranin
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)