2022.05.31 godz. 14:37 Lublin, Lubelskie

Jak mogę odzyskać pieniądze skradzione mi na portalu vinted.pl?

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry, założyłam konto w serwisie Vinted, aby sprzedać trochę nieużywanej odzieży. Niestety natknęłam się na oszustów, którzy wysłali mi maila phishingowego, przez który wykradli moje dane do logowania do banku i ukradli łącznie 7940zł. Sprawa zgłoszona na policję oraz do banku, niestety bank już rozpatrzył moją reklamację negatywnie. Jak w takiej sytuacji mogę upomnieć się o stracone pieniądze?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Marta Rozwadowska-Kucka

Starogard Gdański, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 07 Cze 2022 12:37

Pozew do sądu o zapłatę.