2022.04.04 godz. 06:17 Płock, Mazowieckie

Jak mogę odzyskać zainwestowane w remont kuchni pieniądze

Wyjaśnienie sytuacji

Witam. Wczoraj rozstałem się z już byłą partnerką. To był konkubinat, nie posiadaliśmy wspólnych dzieci. Mieszkaliśmy od prawie roku u jej rodziców w domku. Zajmowaliśmy piętro. Wyremontowałem i wyposażyłem częściowo kuchnię. Zainwestowałem 22000pln. Jak mogę odzyskać te pieniądze albo chociaż jakąś ich część?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Michał Światłowski

Tarnów, Małopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 04 Kwi 2022 21:12

Może Pan wnieść powództwo o zniesienie współwłasności rzeczy ruchomych, rozliczenie nakładów na cudzą rzecz i wydanie rzeczy osobistych.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)