2022.10.18 godz. 13:31 Warszawa, Mazowieckie

Jak mogę zmusić byłego mężado wyprowadzki z mojego mieszkania?

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry, przed ślubem babcia podarowała mi mieszkanie, wyszłam za mąż i z mężem zamieszkaliśmy w nim. W zeszłym roku rozwiedliśmy się za porozumieniem stron, bez orzekania o sposobie korzystania z mieszkania. Minął rok, a mąż się nje wyprowadza, mimo, że ma dokąd-do matki, do córki. Jest jakiś sposób na eksmisję?

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Aleksandra Balik

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 18 Paź 2022 16:28

Jedynym rozwiązaniem jest pozew do sądu, jeżeli potrzebuje Pani odpłatnej pomocy w sporządzeniu takiego dokumentu, zapraszam do kontaktu.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)