2022.11.22 godz. 10:32 Busko-Zdrój, Świętokrzyskie

Jak mogę zwrócić kupione auto 13 listopada tego roku

Wyjaśnienie sytuacji

Witam kupiłem Alfę romeo 159 i się okazało ze ma zgnite sanki silnika rozwalony amortyzator oraz coś stuka przy do dodawaniu gazu chciałem żeby sprzedawca mi obniżył cenę auta i tylko 400 zł opuścił co mam zrobić i czy jest możliwość zwrotu auta

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 22 Lis 2022 10:52

Dzień dobry, można odstąpić od umowy kupna sprzedaży z uwagi na wady ukryte. W celu sporządzenia pisma zapraszam do kontaktu z Kancelarią tel 607153023 e-mail agnieszka@kancelaria-uranin.pl
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)