2022.01.26 godz. 11:55 Rybnik, Śląskie

Jak mogłabym odzyskać pożyczone pieniążki

Wyjaśnienie sytuacji

Pożyczałam koleżance pieniądze w irlandii miala mi wszystko oddać do 2019r. Nie oddała tylko wyjechała do polski . Mam spisane na kartce jej oświadczenie o oddaniu do 2019 oraz druki z poczty jak jeszcze jej wysyłałam do polski różne kwoty. Teraz mamy 2022 i dalej pieniążków nie oddała. Jak mogłabym je odzyskać czy jest jakaś możliwość Jak się za to zabrać.

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Aleksandra Balik

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 26 Sty 2022 12:00

Należy wezwać koleżankę do zapłaty, a później skierować pozew od sądu.