2023.08.08 godz. 08:20 Dominiczyn, Lubelskie

Jak nabyć prawo do własności nieruchomości

Wyjaśnienie sytuacji

Mieszkam w nieruchomości od 1983r na której ziemia została oddana przez poprzednich właścicieli do skarbu państwa a budynki kupiliśmy na umowę po napisaniu pisma do starostwa dostaliśmy odpowiedź że ta umowa 1983 r nie ma żadnej mocy prawnej

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 08 Sie 2023 09:49

Być może w grę wchodzi zasiedzenie nieruchomości bądź też ustalenie księgi wieczystej. Nie sposób wskazać możliwości bez znajomości sprawy. Zapraszam do kontaktu e-mail wraz z posiadaną dokumentacją (umowa, pismo itp): slawomir.suski@adwokatura.pl
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)