2023.05.25 godz. 15:51 Szczecin, Zachodniopomorskie

Jak najlepiej napisać pozew o ograniczenie władzy rodzicielskiej ojcu?

Wyjaśnienie sytuacji

Chcę napisać pozew o ograniczenie praw ojcu dziecka, ojciec interesuje się dzieckiem płaci niewielkie alimenty ,ale stosuje czasem wobec dziecka przemoc fizyczną , psychiczną częściej ,bije swoją matkę ,nadużywa alkoholu przy dziecku, gdy zabiera dziecko do siebie częściej z dzieckiem przebywa babcia , nie stosuje się do wychowania matki czyli mnie, utrudnia poleepszenie dziecku bytu poprzez matkę (tj. matka w przyszłosci chciała by pracować i mieszkać z dzieckiem przy granicy lub za granicą). Jest konflikttowy , traktuje dziecko jako kartę przetargową,przekupuję ją nie wiem jak napisać pismo

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Bartosz Butkiewicz

Szczecin, Zachodniopomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 27 Maj 2023 12:10

Szanowna Pani, sugeruje skorzystać ze wsparcia lokalnego mecenasa, który po uzyskaniu szerszych informacji w sprawie powinien udzielić Pani wsparcia merytorycznego.