2021.06.10 godz. 10:18 Szczecin, Zachodniopomorskie

Jak napisać odwołanie od postanowienia sadu o prawa rodzicielskie

Wyjaśnienie sytuacji

Sąd pozbawił mnie i mojego partnera o władzę rodzicielskie nad małoletnim córką Amelka Chrzanowska i chcielibyśmy się odwolac od postanowienia sadu A nie wiemy jak to napisać

Odpowiedzi prawników:

Magister prawa

Patrycja Murawska

Lublin, Lubelskie

Odpowiedział(a) dnia: 10 Cze 2021 21:26

od postanowienia sądu o pozbawieniu władzy rodzicielskiej można wnieść apelację (art. 518 kpc). Apelację wnosi się do sądu, który wydał zaskarżone orzeczenie w terminie dwutygodniowym od doręczenia postanowienia wraz z uzasadnieniem.

Zmodyfikowano dnia: 10 Cze 2021 21:26
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)