2021.08.25 godz. 06:37 Lubawa, Warmińsko-mazurskie

Jak napisać oświadczenie, że zgadzam się z wola partnerki ( matki dziecka) w sprawie o zrzeczenie majatku po dziadku.

Wyjaśnienie sytuacji

Przebywam za granicą i moja partnerka będzie składać wnosek do sądu o zezwolenie na dokonanie czynności prawnej w imieniu naszego syna. Nie będę mógł wziąć udziału w rozprawie gdyż pracuję w Irlandii Północnej i chciałbym napisać oświadczenie że zgadzam się z wolą matki dziecka w sprawie odrzucenia spadku po moim tacie.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Arkadiusz Stelmach

Szczecin, Zachodniopomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 25 Sie 2021 09:47

Proszę w piśmie do sądu wskazać, że wnosi Pan o wydanie postanowienia na posiedzeniu niejawnym - bez Pana udziału.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)