2022.06.13 godz. 18:55 Świętochłowice, Śląskie

Jak napisać wniosek o wstrzymanie postępowania ponieważ chciałam złożyć wniosek o dozór elektroniczny?

Wyjaśnienie sytuacji

Dziś miałam rozprawę w sądzie o zamianę kary ograniczenia wolności na karę pozbawienia wolności i wychodzi na to że mam iść do ZK na 5 miesięcy a 2 miesiące temu wyszłam z zakładu . Sąd powiedział że mogę złożyć wniosek o SDE ale jak to zrobić ? I jak napisać wniosek o wstrzymanie występowania na czas rozpatrzenia wniosku o SDE

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

MAREK LESIAK

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 17 Cze 2022 10:33

Witam , chętnie pomożemy specjalizujemy się w tego typu sprawach zapraszamy do kontaktu telefonicznego tel 507-437-019 , tutaj trzeba szybko działać albowiem trzeba wstrzymać wykonanie kary .