2024.03.22 godz. 08:57 Warszawa, Mazowieckie

Jak napysac sprzeciw do sądu i dobrze go uzasadnic

Wyjaśnienie sytuacji

Potrzebuję pilnie napisać sprzeciw od nakazu do Sądu czy mogę poprosić o pomoc

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Ilona Bałdyga

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 26 Mar 2024 06:01

Zapraszam do kontaktu bezpośrednio z kancelarią www.iblegal.pl
Tak Nie

Radca prawny

Robert Różycki

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 22 Mar 2024 09:13

Dzień dobry, Bez zapoznania się z pismem sądu - w tym nakazem i pozwem, nie sposób jest udzielić odpowiedzi. Sprzeciw to pismo, które ma zniwelować nakaz zapłaty (w postępowaniu upominawczym) i sprowadzić sprawę na tory "normalnego" postępowania sądowego. Oznacza to, że sprzeciw powinien zawierać Pana merytoryczne oraz faktyczne stanowisko. Zapraszam do kontaktu - www.proviskancelaria.pl
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (2 głosy)