2020.07.10 godz. 16:48 Wysokie Mazowieckie, Podlaskie

Jak nie płacić za złego rodzica w domu opieki do którego poszła na własne życzenie w którym przebywa jej drugi mąż a przez 50 lat brat nie miał z nią kontaktu

Wyjaśnienie sytuacji

Miałam 16 lat matka wyrzuciła mnie z domu,wyeksmitowała mieszkaliśmy u babci,nie łożyła na nas ,założyła 8 spraw fałszywie oskarżając, mamy prawomocne wyroki z lat 70tych.40 lat żadnego kontaktu. 10lat temu .prosiła o pomoc w wymeldowaniu byłego męża, pomogłam, 5 lat sądziłam się z nim.W 2016 pogodziła się z nim i wzięli ślub i założyła mi 3 sprawy fałszywie oskarżając.Sąd w wyroku wskazał rażącą niewdzięczność matki wobec córki.50 lat brak kont. z synem i wnukamiZawsze działała na szkodę dzieci, bicie, szykany psychiczneTrauma wróciła.MOPS żąda finansowania Wyrodna matka chroniona,Dzieci nie.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Katarzyna Jarosz

Krosno, Podkarpackie

Odpowiedział(a) dnia: 23 Lip 2020 22:12

Szanowna Pani, proszę się odwołać od decyzji MOPS-u podnosząc powyższe argumenty. Z poważaniem, adw. Katarzyna Jarosz
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (2 głosy)