2023.04.13 godz. 06:49 Gliwice, Śląskie

Jak nie stracić kontaktu z córką i wnuczką

Wyjaśnienie sytuacji

Witam, syn poznał dziewczynę i mają półroczne dziecko. Mieszkali z jej rodzicami. Dziewczyna początkowo zakochana ale z każdym miesiącem ciąży jej zachowanie odwróciło się i była najważniejsza dla niej mama. Mój syn był w zasadzie tylko żeby dać pieniądze. Często się kłócili bo tam nie było już ich jako para.....tylko we wszystkim najważniejsza była jej mama. Kilka dni temu dziewczyna zabrała wszystkie pieniądze i je schowała przed moim synem i od tego zaczęła się kłótnia w której obydwoje się poszarpali i wyzywali. Syn chciał opuścić dom a ona go nie chciała wypuścić. W ostateczności wyszedł a ona teraz nie odbiera od niego telefonu i nie chce dopuścić do kontaktu z dzieckiem. Zostało tam mnóstwo jego rzeczy osobistych i np. sprzęty - narzędzia (wiertarki, szlifierki), przyczepka samochodowa i samochód, którego właścicielem jest mój mąż a który pożyczyliśmy dziewczynie żeby miała na dojazd na uczelnię czy do lekarza z dzieckiem bo przecież to nasza wnuczka. Nie mam pojęcia co teraz mamy robić żeby nie stracić i mieć cały czas kontakt my z wnuczką a syn ze swoją córką.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Bartosz Butkiewicz

Szczecin, Zachodniopomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 13 Kwi 2023 16:42

Dzień dobry, jeśli sprawa się nie unormuje to należy wystąpić o ustalenie kontaktów do Sądu. Pozdrawiam Adwokat Bartosz Butkiewicz