2022.06.07 godz. 14:54 Gorzów Wielkopolski, Lubuskie

Jak odnieść się w odpowiedzi na pozew rozwodowy męża

Wyjaśnienie sytuacji

Mąż wniósł pozew o rozwod ,odeszłam od meza I związałam się z tak jak to mąż napisał z miłością z młodzieńczych lat ,po części tak był ,lecz kiedy zdecydowałam o rozstaniu powiedziałam mu odrazu że to koniec i się wyprowadzam miesiąc 1.5 mc później tak też się z stało mąż podczas tego czasu kilka krotnie groził samobójstwem, był agresywny wobec mnie ,postanowiłam że wrócę do Polski a on jeszcze zostaw w Irlandii bo tam mieszkaliśmy przez ostatnie 5 lat ,z tego związku mamy 9 letniego syna którego nie chciał mi oddać kategorycznie nie zgadzał się by syn pojechał wcześniej że mną do Polski

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Aleksandra Balik

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 07 Cze 2022 17:42

Powinna się Pani odnieść do wszystkich twierdzeń/zarzutów małżonka i przedstawić własne wnioski co do sposobu orzeczenia rozwodu, opieki nad dzieckiem, alimentów itp. Jeżeli potrzebuje Pani odpłatnej pomocy w sporządzeniu takiego pisma, zapraszam do kontaktu.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)