2021.05.27 godz. 08:27 Lublin, Lubelskie

jak odpisać na pozew o alimenty gdy przypuszczam że to nie moje dziecko

Wyjaśnienie sytuacji

kobieta z którą byłem podała mnie o alimenty jak prawdopodobnie je jestem jego ojcem gdyż spotykała się ze mną i jeszcze z innymi mężczyznami

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Bartłomiej Skiba

Białystok, Podlaskie

Odpowiedział(a) dnia: 27 Maj 2021 10:38

Czy pozew jest tylko o alimenty czy również o ustalenie ojcostwa? Jeśli tylko o alimenty to czy uznał Pan dziecko za swoje przed kierownikiem USC?