2021.06.30 godz. 18:31 Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie

Jak odzyskac pieniadze za niewykonanie uslugi ?

Wyjaśnienie sytuacji

Wynajelismy firme wplacilismy pieniadze i nie mamy ani pieniedzy ani wykonanej uslugi .

Odpowiedzi prawników:

Magister prawa

. .

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 01 Lip 2021 09:28

Witam, jeżeli mają Państwo zawartą umowę na tę usługę, a termin do jej wykonania upłynął, proszę wysłać na adres firmy "wezwanie do zapłaty" z wyznaczonym terminem płatności, jeśli nie będzie odzewu to kolejne pismo "Przedsądowe wezwanie do zapłaty" również z terminem. Proszę pamiętać o wysłaniu pism Pocztą Polską z opcją potwierdzenia odbioru. Jeśli to nie zadziała, sprawę należy skierować do sądu, a później do komornika.