2021.12.13 godz. 11:01 Włocławek, Kujawsko-pomorskie

Jak odzyskać swoje pieniądze z nie wykonanej usługi ?

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry. Zamówiłam we wtorek tort na czwartek 9.12.20121r u osoby która okazuje się nie ma działalności gospodaczej. W czwartek o godz 10 dostaję informacje o nie wykonaniu tortu z powodu złego samopoczucia, prosiłam o zwrot gotówki na konto bankowe z którego został wykonany przelew, Pani zapewniała mnie o zwrocie, do tej pory nie dostałam przelewu. U tej samej Pani w listopadzie zamówiłam równiez tort na I Dzień Bożego Narodzenia na chrzest dziecka, ale po zaistniałej sytuacji poprosiłam również o zwrot gotówki gdyż nie jestem pewna czy znów taka sytuacja się nie powtórzy. Co mam robić ?

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Aleksandra Balik

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 13 Gru 2021 11:53

Proszę pisemnie odstąpić od umowy i wezwać do zwrotu płatności.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)