2022.04.13 godz. 18:57 Chorzów, Śląskie

Jak podważyć akt notarialny (podział spadku ).Ponieważ został spożadzony podstępnie.

Wyjaśnienie sytuacji

Spadek dotyczy nieruchomości mieszkanie w bloku po zmarłym członku rodziny. Spadkobiercy to dwie córki oraz dzieci zmarłej trzeciej. Umowa słowna miała być taka że wszyscy przyjmują spadek po czym zrzekają się go na rzecz jednej z córek która fizycznie wykupiła nieruchomość oraz grunt za życia rodziców są na to śmieszne dowody ponieważ wnuki zmarłej trzeciej córki są małoletnie i żeby uniknąć są do rodzinnego . Aktualnie sprawa stanęła w martwym punkcie od roku mieszkanie jest zadłużone nie wiadomo co zrobić teraz ponieważ nie ma porozumienia między spadkobiercami

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

MAREK LESIAK

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 18 Cze 2022 19:00

Witam , chętnie pomożemy specjalizujemy się w tego typu sprawach zapraszamy do kontaktu telefonicznego tel 507-437-019