2022.02.15 godz. 11:38 Warszawa, Mazowieckie

Jak poradzić sobie z uczelnią, która nie uwzględnia aneksu do umowy?

Wyjaśnienie sytuacji

Uczelnia, na którą uczęszczam oczekuje ode mnie spłaty zadłużenia, które było naliczane po podpisaniu aneksu do umowy, który zmniejszał kwotę czesnych, ale nie uwzględniają cały czas nowej ceny. Próby kontaktu z dziekanatem i działem płatności do niczego nie doprowadziły, dług naliczony jest według ceny z umowy, a nie z aneksu, a oni umywają ręce i kolejny raz zapewniają, że w ramach tego dadzą darmowy semestr mimo tego, że kwota jest znacznie większa niż za cały semestr.

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Łukasz Raczyński

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 15 Lut 2022 15:33

Proszę załatwić sprawę na piśmie i wskazać, że obecnie obowiązuje czesne z aneksu.