2020.07.27 godz. 12:08 Strzelce, Lubelskie

Jak poradzić z uciążliwymi windykatorami którzy straszą komornikiem

Wyjaśnienie sytuacji

Znajomy bez naszej zgody wziął na nas chwilówki to było pod konie 2016, miał nasze dane bo zaoferował nam łatwy zarobek przez udzielenie konta przez które miały przechodzić przelewy dane miały być wykorzystane do sporządzenia umowy między nim a nami więc w taki sposób nas wykorzystał i brał na nas chwilówki po jakims czasie zaczęły się telefony od firm windykacyjnych zgloslismy to na policję a teraz czekamy na sprawę w sądzie najbardziej irytują mnie te telefony nie ma dnia by ktoś nie dzwonił i za każdym razem tłumaczę to samo ale to do nich widocznie nie dociera co można z tym zrobić

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Marzena Klimczak

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 27 Lip 2020 16:31

najlepiej na piśmie napisać do firmy windykacyjnej i wyjaśnić całą sytuację wraz z dowodem tego, że Państwo jesteście w tej sprawie pokrzywdzonymi