2023.07.25 godz. 17:45 Olsztyn, Warmińsko-mazurskie

Jak postąpić w tej przykrej sprawie? część 4

Wyjaśnienie sytuacji

Bardzo kocham swoją córkę i żonę, nigdy nie wystąpił w przeszłości taki problem, od tego dnia tak na prawdę nie potrafię normalnie funkcjonować, bo bardzo żałuję tego co się wydarzyło i nie chciałbym aby odebrali mi nasze kochane dziecko. Zdaje sobie sprawę z tego jak głupio i nieodpowiedzialnie się zachowałem. Wstydzę się gdziekolwiek zgłosić w tej sytuacji, czy mogę prosić o poradę co zrobić w tej sytuacji? Z góry dziękuję...

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Anna Sutowicz

Olsztyn, Warmińsko-mazurskie

Odpowiedział(a) dnia: 28 Lis 2023 21:29

Dzień dobry, niestety nie mam dostępu do poprzednich Pana zapytań. Bardzo proszę o opisanie całej sytuacji możliwie w jednym poście.

Zmodyfikowano dnia: 28 Lis 2023 21:32