2020.09.24 godz. 13:16 Ryki, Lubelskie

Jak powinien wyglądać wniosek o zajęcie stanowiska w sprawie?

Wyjaśnienie sytuacji

Wczoraj otrzymałam pismo z sądu o obowiązkowe stawiennictwo się celem złożenia wyjaśnień pod rygorem pominięcia. We wniosku podane jest również, że mam dwa tygodnie na ustosunkowanie się do wniosku. We wniosku jest 6 punktów, przy czym z żadnym się nie zgadzam. Ponadto treść jest niepełna, w rzeczywistości sprawa wygląda inaczej. Pani występująca o wniosek chce również rozłożenia kosztów sądowych, na które również się nie zgadzam, bo to ona wniosła wniosek do sądu.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Anna Babiak

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 24 Wrz 2020 22:05

Dzień dobry, proponuję skontaktować się z adwokatem w Pani miejscu zamieszkania. Ciężko odpowiedzieć na Pani pytanie nie znając treści wniosku i zobowiązania sądu. Pozdrawiam
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (3 głosy)