2023.01.27 godz. 19:16 Białystok, Podlaskie

Jak przerejestrować samochód, jeśli zagubiłem oryginalną umowę kupna?

Wyjaśnienie sytuacji

W 2018 roku kupiłem samochód. Umowa została zgłoszona w Urzędzie Skarbowym, opłacona opłata od zakupu. Potem umowa została zagubiona,Nie mam kontaktuze sprzedającym. Jak mogę przerejestrowac auto na siebie?

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 28 Sty 2023 10:05

Dzień dobry, niestety umowa będzie konieczna. Może kopia dokumentu została załączona do zgłoszenia podatku w uS?
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)