2020.06.24 godz. 13:41 Kielce, Świętokrzyskie

Jak się bronić kiedy chcą niesłusznie wymeldować osobę z domu. Przyszedł wniosek z urzędu i jak poprawnie na niego odpowiedzieć.

Wyjaśnienie sytuacji

Osoba która chcą wymeldować pracuje w delegacji od poniedziałku do piątku na weekendy zawsze wraca do domu. Nie zamierza zmieniać adresu zameldowania i mieszka w domu. Jak dobrze uzasadnić pismo?? Bardzo proszę o udzielenie bezpłatnej porady.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Anna Babiak

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 24 Cze 2020 17:35

Dzień dobry, proszę w piśmie wskazać, że przebywa Pan pod adresem zameldowania w weekendy, a jest to związane z pracą. Jest to jedyne Pana miejsce zamieszkania, posiada Pan tam wszystkie swoje rzeczy, nie opuszczał Pan tego miejsca na dłużej, ani z chęci wyprowadzenia się. Pozdrawiam, adwokat Anna Babiak
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)