2022.07.06 godz. 18:02 Inowrocław, Kujawsko-pomorskie

Jak się pozbyć córki i wnuka z mieszkania?

Wyjaśnienie sytuacji

Córka mieszka wraz ze swoim synem wspólnie z nami. Nie dokłada się do domowego budżetu. Wszystkie rachunki opłacamy z mezem. Jedzenie tez my kupujemy. Córka dostaje alimenty, 500+ i inne dodatki dla samotnej matki. Nie ma pracy od kilku lat bo jej się nie chce pracować. Uprzykrza nam życie. Wyzywa nas, poniża, kradnie. Nie czujemy się bezpiecznie. Dodatkowo mąż zaczął przez to wszystko chorować.

Odpowiedzi prawników:

Student

Paweł Plata

Niemstów, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 06 Lip 2022 19:13

Zgodnie z przepisami prawa warto było by złożyć w tej sprawie zawiadomienie na Policję (do prokuratury) o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. Jeżeli to by nie dało rady warto było by złożyć wniosek o eksmisję do właściwego sądu rejonowego/okręgowego ze względu na miejsce zamieszkania.