2023.12.03 godz. 14:51 Warszawa, Mazowieckie

Jak skutecznie zakończyć umowę z pozycjonerem i bez dodatkowych kosztów?

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry. Podpisałem umowę z aneksem na pozycjonowanie strony internetowej. Nie jestem zadowolony z postępów i chcę zakończyć współpracę. Powinien obowiązywać miesięczny okres wypowiedzenia, ale negatywne komentarze w sieci przeraziły mnie, że będą jednak 3 miesiące i firma życzy sobie dodatkową opłatę za dezaktywację konta. O dezaktywacji nic w umowie nie znalazłem. Umowę podpisały obie strony, ale aneks tylko ja (z treści umowy wynikało, że nie muszę). Rezygnację wysłałem mailem 16.10.2023, ale zażyczyli sobie na specjalnym formularzu. Prośba o przeanalizowanie umowy i poradę.

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 04 Gru 2023 08:43

Dzień dobry, proszę o przesłanie umowy na adres e-mail agnieszka@kancelaria-uranin.pl
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)