2022.06.22 godz. 12:24 Gdańsk, Pomorskie

Jak sprawdzić czy mam jeszcze jakieś długi?

Wyjaśnienie sytuacji

Byłam kiedyś zadłużona. Miałam nie spłacone pożyczki w parabankach, nieopłacone rachunki z sieci komórkowych. Nie mam pewności czy wszystko zostało spłacone. Czy jest jakaś możliwość, żeby gdzieś to sprawdzić czy ciążą na mnie jeszcze jakieś finansowe zobowiązania, o których zapomniałam?

Odpowiedzi prawników:

Aplikant

Marcin Długaszek

Lublin, Lubelskie

Odpowiedział(a) dnia: 22 Cze 2022 19:37

Dzień dobry. W pierwszej kolejności polecam sprawdzić czy figuruje Pani w Biurze Informacji Gospodarczej, Krajowym Rejestrze Długów, Biurze Informacji Kredytowej. Pozdrawiam