2021.11.02 godz. 17:33 Warszawa, Mazowieckie

jak udokumentować przed notariuszem rozwiązanie umowy dzierżawy z dzierżawca który nie płacił w terminie

Wyjaśnienie sytuacji

Odziedziczyłam grunty rolne które były wydzierżawiane. dzierżawca mial kilkumiesieczne zaległości w zapłacie wiec wypowiedziałam umowę dzierżawy listem poleconym zpo 2 lata przed końcem umowy. uprzedziłam o tym dzierżawcę smsem. odebral list. teraz chce sprzedać nieruchomość. jak mam udowodnić przed notariuszem ze umowa została wypowiedziana?

Odpowiedzi prawników:

Notariusz

Angelika Łuczak

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 04 Lis 2021 15:17

Dzień dobry, czy dzierżawca odebrał list?