2022.06.22 godz. 14:57 Przeworsk, Podkarpackie

jak uniknąć kary za posiadanie marihuany

Wyjaśnienie sytuacji

Policja znalazła u mnie podczas przeszukania mieszkania 7.8 grama suszu marihuany. W zeznaniu przyznałem się że susz marihuany jest moją własnością, którą znalazłem w parku oraz że posiadany przeze mnie susz służył mi na użytek własny w celu zmniejszenia stresu. Prokuratura dała mi do wyboru zapłatę kary w wysokości 4 000 zł albo skierowanie sprawy do sądu, wybrałem sprawę sądową. Dodatkowo mogę powiedzieć że nigdy nie byłem karany to moje pierwsze wykroczenie w życiu. Jaki powinien być następny krok i co zrobić żeby uniknąć zapłaty lub zmniejszenia kary pieniężnej która jest mocno przesadzona

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Marta Rozwadowska-Kucka

Starogard Gdański, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 23 Cze 2022 15:42

Może Pan złożyć dwa wnioski
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 66% uznało tę odpowiedź za pomocną (3 głosy)