2021.06.24 godz. 13:24 Słupsk, Pomorskie

Jak uporać się z przepisaniem prawa własności do nieruchomości

Wyjaśnienie sytuacji

Problem polega na tym, że była żona chce przejąć mieszkanie obciażone hipoteką. Płaciliśmy wspólnie 15 lat kredyt mieszkaniowy, nie mieliśmy rozdzielności majątkowej. Czy mam prawo do połowy spłaconego kredytu mieszkaniowego, i dopiero wtedy przepisuję na moją byłą zonę prawo własności? Dziękuję

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Marta Rozwadowska-Kucka

Starogard Gdański, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 26 Cze 2021 19:22

Czyje jest mieszkanie -wspolne czy żony?
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)