2023.02.15 godz. 00:00 Celestynów, Mazowieckie

Jak uwolnić się od kredytu wziętego dla kogoś?

Wyjaśnienie sytuacji

Wzięłam kredyt dla byłego męża, umowa między nami była tylko słowna. Nie zapłacił ani jednej raty, co miesiąc ja to robie. Jedyne potwierdzenie jako dowód mam w historii przelewów ze cała kwota kredytu poszła na jego konto. Wszelkie próby rozmów, smsów kończą się tak samo- udawanie ze nie wie o co chodzi, unikanie odpowiedzi. Czy mam szansę odzykać od niego pieniądze?

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 15 Lut 2023 14:07

Dzień dobry, zapraszam w tej sprawie do kontaktu z Kancelarią. Potrzebne jest więcej informacji. Pozdrawiam Agnieszka Wolnicka-Uranin tel. 607153023 email agnieszka@kancelaria-uranin.pl