2022.06.27 godz. 18:27 Kędzierzyn-Koźle, Opolskie

Jak walczyć o prawa do opieki nad dziećmi z moją byłą partnerką.

Wyjaśnienie sytuacji

Witam dwa tygodnie temu moje była partnerka urodziła dwójkę naszych dzieci. Od momentu wyjścia ze szpitala nie pozwala mi zobaczyć córek, nie informuje mnie o sprawach urzędowych związanych z dziećmi. W chwili obecnej zamieszkuje wraz ze swoim partnerem z którym również posiada dwójkę dzieci. Jej partner jest osobą wrogo nastawiona do mojej osoby ponieważ rozstał się ze swoją partnerką gdy związała się zemną.. Przez okres gdy byliśmy razem zaczął on do stwarzać nam wielu problemów oraz szantazowal swoją była w tamtym czasie moją partnerkę zabraniem dzieci.

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

PIOTR KĘPIŃSKI

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 29 Cze 2022 11:42

Witam zapraszam do bezpłatnej konsultacji telefonicznej pod numerem telefonu 507-437-019 specjalizujemy sie w tych sprawach chętnie pomożemy.