2022.10.14 godz. 08:13 Gorlice, Małopolskie

Jak wygląda rozwód gdy mąż mieszka w Niemczech a żona w Polsce.

Wyjaśnienie sytuacji

Chodzi oto że żona została zaginiona w Niemczech na 2 miesiące odnalazła się i wróciła do polski.okazalo się że w dniu zaginięcia została ona wyrzucona z domu przez męża,była ona ciągle bita przez niego i nękana psychicznie.zachorowala na depresję i wpadła w alkoholizm.Jakie kroki podjąć dalej.

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Aleksandra Balik

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 14 Paź 2022 10:53

Należy złożyć pozew o rozwód. Jeżeli jest Pan/Pani zainteresowany/a odpłatną pomocą w sporządzeniu takiego dokumentu, zapraszam do kontaktu.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)