2022.02.07 godz. 11:39 Żywiec, Śląskie

Jak wygląda sprawa rozwiązania omowy agencyjnej za porozumieniem stron jeśli druga strona nie wyraża na to zgody?

Wyjaśnienie sytuacji

Złożyłem wypowiedzenie umowy agencyjnej za porozumieniem stron. Początkowo otrzymałem zgodę po czym nastąpiła zmiana decyzji na odmowną, w którym pracodawca powołał się na wewnętrzne przepisy.

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Łukasz Raczyński

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 09 Lut 2022 13:58

Dzień dobry, porozumienie stron powinno być skuteczne. Dla pewności musiałbym zapoznać się z Pana umową agencyjną i przywołanymi przez dającego zlecenie "wewnętrznymi przepisami". Zapraszam do kontaktu.