2023.10.16 godz. 20:18 Mysłowice, Śląskie

Pytanie o rozdzielczość majątkową

Wyjaśnienie sytuacji

Jak wygląda sprawa upadłości konsumenckiej. W moim przypadku długi. Od dłuższego czasu bezrobotny natomiast żona prowadzi działalność gospodarczą. Nie posiadamy rozdzielności majątkowej. Nie posiadamy rownierz nieruchomosci/ruchomości. Jedyny dochód jest u żony z czego po odliczeniu wszystkich kosztów za wiele nie zostaje. Pozdrawiam

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Dominik Urbaniak

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 18 Paź 2023 16:49

Rozpoczęcie całości procedury przeprowadzenia upadłości konsumenckiej wymaga złożenie w formie elektronicznej wniosku o ogłoszenie upadłości konsumenckiej. Z tego co Pan napisał - istnieją dobre warunki do przeprowadzenia upadłości do Państwa obojga. Całość sprawy wymaga dokładnego przeanalizowania by przeprowadzić upadłość bez niespodziewanych problemów. Zapraszam do kontakt przez prywatną wiadomość, mogę udzielić konkretnej porady pranej w tym przypadku lub też przygotować i złożyć wniosek o ogłoszenie upadłości i przeprowadzić Państwa przez to to postępowanie.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)