2024.09.06 godz. 13:02 Wrocław, Dolnośląskie

Jak zachować się podczas przesłuchania w roli podejrzanego z art 286 kk 1

Wyjaśnienie sytuacji

Witam Serdecznie w przyszłym tygodniu mam przesłuchanie na Policji w charakterze podejrzanego o czyn z art 286 kk 1.Byłem kilka lat temu przełuchiwany juz w prokuraturze,teraz ponownie wzywają mnie na przesłuchanie w tej samej sprawie,otrzymałem tylko informacje telefoniczną podczas zmienianaia terminu spotkania,że są nieścisłości w zeznaniach i muszą mnie jeszcze raz przesłuchać.Nie wiem czego się spodziewać i jak podejść do tego spotkania.Prosze o pomoc i radę.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Anna Babiak

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 06 Wrz 2024 20:40

Dzień dobry, jeżeli jest Pan wezwany na przesłuchanie w charakterze podejrzanego, to najrozsądniej jest odmówić składania wyjaśnień i skontaktować się z adwokatem. Pozdrawiam, adwokat Anna Babiak