2023.12.27 godz. 13:30 Wałbrzych, Dolnośląskie

Jak zachować swoją przestrzeń prywatną po rozpadzie związku kiedy jest wspólne dziecko

Wyjaśnienie sytuacji

W dniu wczorajszym byłem umówiony na zabranie do siebie dziecka od byłej partnerki (matki dziecka) Z racji, że nie jestem mobilny poprosiłem ją o podwiezienie dziecka na przystanek na co wyraziła zgodę. Plan jednak się zmienił i podjechałem w umówione miejsce z moją obecną partnerką. Matka dziecka widząc, że nie idę na autobus zatrzymała się po drugiej stronie ulicy i stała patrząc na nas. Stała i coś krzyczała, potem w niemiły i sposób do mnie pisała wiadomości SMS. Czy w świetle prawa jest to naruszenie mojej przestrzeni osobistej ?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Bartosz Butkiewicz

Szczecin, Zachodniopomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 27 Gru 2023 14:11

Szanowny Panie, sprawa wymaga bliższego przyjrzenia się, w tym uzupełnienia przekazanych informacji o działania, które do tej pory zostały podjęte, jak również zastanowienia się nad treścią smsów, o których Pan wspomniał.