2024.03.20 godz. 10:01 Poznań, Wielkopolskie

Jak zacząć proces związany ze spadkiem?

Wyjaśnienie sytuacji

Co zrobić po śmierci ojca w srawie spadkowej, jeśli nie mam kontaktu z jego wdową i jego córką. Nie wiem czy był sporządzony testament, ani czy był zadłużony. Od czego zacząć ten proces oraz gdzie się udać. Wdowa po moim ojcu unika kontaktu, nie odpowiada na wiadomości.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 20 Mar 2024 10:11

Spis inwenatrza w celu ustalenia spadku oraz wniosek o stwierdzenie nabycia spadku. Jeśli potrzebuje Pan (i) pełnomocnika w tych sprawach, zapraszam do kontaktu email slawomir.suski@adwokatura.pl (www.adwokatsuski.pl)