2022.12.10 godz. 15:28 Rzeszów, Podkarpackie

Jak zamknąć Sp z o.o. Spółka otwarta rok temu bez historii, założona przez e-krs

Wyjaśnienie sytuacji

Spółka otwarta rok temu, dwóch wspólników 50/50 Po założeniu nie wykonywała żadnych operacji tak jest nadal -jest nieużywana Założona przez e-krs Jak można wyjść ze spółki ewentualnie zamknąć ?? Jakie kroki wykonać ?

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 11 Gru 2022 11:51

Dzień dobry, należy przeprowadzić likwidację spółki i złożyć wniosek o wykreślenie z rejestru KRS. Pozdrawiam Agnieszka Wolnicka-Uranin te. 607153023 email agnieszka@kancelaria-uranin.pl