2023.11.28 godz. 17:02 Konin, Wielkopolskie

Jak zerwać umowę jeśli firma nie odbiera oraz nie ma nikogo w miejscu gdzie znajduje się firma

Wyjaśnienie sytuacji

Posiadam abonament na internet niestety od kilku miesięcy nie działa . Niestety nikt w biurze nie odbiera oraz na miejscu gdzie znajduje się siedziba biura nikogo nie ma , co zrobić w takiej sytuacji ?

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Marcelina Mazurkiewicz

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 29 Lis 2023 12:27

Dzień dobry, proszę sprawdzić w umowie i Internecie - być może adres siedziby uległ zmianie. Najlepiej będzie napisać wypowiedzenie umowy, ze skutkiem natychmiastowym z uwagi na zaprzestanie świadczenia usług i wysłać na adres siedziby listem poleconym. Jeśli na miejscu nikt nie odbierze przesyłki, będzie na to dowód w postaci zwróconego listu z adnotacją listonosza.