2019.07.22 godz. 07:59 Bielsko-Biała, Śląskie

Jaka jest cena za badanie lekarskie dla kierowców kat. B

Wyjaśnienie sytuacji

Powstał spór pomiędzy mną a urzędnikami z wydziału komunikacji co do ceny za badanie lekarskie

Odpowiedzi prawników:

Aplikant

Maciej Pewiński

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 22 Lip 2019 10:39

Dzień dobry, zgodnie z ROZPORZĄDZENIEM MINISTRA ZDROWIA z dnia 17 lipca 2014 r. w sprawie badań lekarskich osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami i kierowców opłata za badanie lekarskie wynosi 200 zł
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 16% uznało tę odpowiedź za pomocną (6 głosów)